Leasing

Jak wziąć samochód w leasing?

Jak wziąć samochód w leasing? Jak wziąć samochód w leasing?

Jeśli potrzebujesz nowego pojazdu i chcesz dowiedzieć się, jak wziąć samochód w leasing, nasza firma służy pomocą! Specjalizujemy się w pośrednictwie pomiędzy klientami indywidualnymi lub biznesowymi poszukującymi aut a firmami oferującymi je na preferencyjnych warunkach. Jako doświadczeni przedstawiciele najlepszych podmiotów leasingowych w Polsce zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Dobierzemy dla Ciebie optymalne źródło finansowania nie tylko dla pojazdu osobowego, ale także ciężarowego, budowlanego czy rolniczego. 


W naszej ofercie znajdziesz również auta dostępne w leasingu lub na wynajem m.in.:Bez względu na to, czy chcesz wziąć auto w leasing jako przedsiębiorca, czy w modelu konsumenckim polecamy usługi naszej firmy! Jeśli jest to Twoja pierwsza styczność z taką formą pozyskiwania nowego lub używanego samochodu, doradzimy, jak postępować krok po kroku oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Procedura jest bardzo prosta, jednak wymaga wywiązania się z szeregu formalności, z których chętnie Cię wyręczymy! Sprawdź naszą ofertę leasingową i spraw sobie reprezentacyjny pojazd!

Jak wziąć auto w leasing?

Obecnie coraz więcej osób decydujących się na zmianę auta na inne, lepsze wybiera zewnętrzne finansowanie zamiast zakupu za gotówkę. Nic dziwnego, od ponad 10 lat taka opcja jest dostępna nie tylko dla przedsiębiorców, ale też zwykłych konsumentów i jest bardzo wygodna. Nie trzeba samodzielnie rejestrować pojazdu, czy szukać niedrogiego ubezpieczenia OC lub Assistance na własną rękę - nasza firma bierze na siebie wszelkie formalności. Na samym początku musisz zastanowić się nad tym, jaki model samochodu osobowego Cię interesuje oraz jaki rodzaj leasingu będzie dla Ciebie bardziej opłacalny.


Jako przedsiębiorca masz do dyspozycji leasing operacyjny lub finansowy. Ten pierwszy cieszy się dużą popularnością ze względu na możliwość odliczenia raty od kosztów prowadzenia firmy oraz ratalną spłatę podatku VAT na preferencyjnych warunkach. W typie finansowym istnieje opcja skrócenia czasu trwania umowy do 12 miesięcy. Ten wariant polecany jest przede wszystkim przedsiębiorcom niebędącym płatnikami VAT lub tym rozliczającym się w formie ryczałtu od uzyskanych dochodów. 


Drugą kluczową decyzją, jaką musisz podjąć, jest wybór wymarzonego auta! Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki samochód najlepiej wziąć w leasing. Przede wszystkim powinieneś ustalić maksymalną kwotę miesięcznej raty, jaką jesteś w stanie spłacać, a także określić swoje wymagania dotyczące standardu pojazdu, wielkości, parametrów technicznych itp. W katalogu Leasingujesz.pl znajdziesz też prestiżowe modele od najlepszych, światowych marek, które proponujemy w ramach wynajmu lub leasingu.Weź auto w leasing z Leasingujesz.pl! 

Kiedy już wiesz, jaki pojazd oraz formę finansowania wybrać, czas przystąpić do formalności. Istnieje wiele miejsc, w których możesz wziąć auto w leasing, jednym z nich jest dealer. Jest to rozwiązanie, z którego korzysta wielu przedsiębiorców szukających nowego samochodu, jednak ma też swoje wady. Warto pamiętać, że przedstawiciel zarabia przede wszystkim na pozyskaniu klientów dla swojej firmy, dlatego nie zawsze w jego interesie jest walka o niską ratę leasingową dla Ciebie. 


Jeśli jednak zależy Ci na otrzymaniu najlepszej oferty i elastycznych warunkach, powinieneś wybrać pomoc Leasingujesz.pl! Jako autoryzowani przedstawiciele najlepszych firm udzielających leasingu w kraju możemy przedstawić Ci ofertę, jakiej na pewno nie otrzymasz u dealera. Branża motoryzacyjna i finansowa nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności związane z transakcją.


Już wiesz, jak wziąć auto w leasing, teraz musisz tylko wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce! Skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania z przedstawicielem, na którym zostaną omówione Twoje oczekiwania dotyczące samochodu oraz formy finansowania transakcji. Na stronie Leasingujesz.pl znajdziesz też odpowiedzi na często zadawane pytania, zachęcamy do zapoznania się z całym serwisem!

Chcesz wziąć leasing? Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy!

Porównaj oferty Chat z konsultantem