Leasing

Leasing maszyn budowlanych

Leasing maszyn budowlanych Leasing maszyn budowlanych

Planujesz zakup do firmy nowej maszyny budowlanej? Szukasz wysokiej jakości, nowoczesnego sprzętu, ale nie stać Cię na jego zakup za gotówkę? Opcja najmu czy kredytu zdaje się nieopłacalna, więc co robić? Skorzystaj z atrakcyjnego finansowo leasingu, którego najlepsze, aktualnie dostępne na rynku oferty znajdziesz w ramach współpracy z naszą firmą. W Twoim imieniu zajmiemy się ich wyszukaniem, tak aby były korzystne pod względem finansowym i ściśle dostosowane do Twoich wymagań i możliwości.

Leasing maszyn budowlanych – elastyczne warunki

Niezależnie od tego, z jakich powodów decydujesz się na to rozwiązanie, z nami znajdziesz najatrakcyjniejsze oferty. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów z różnych branż, pomagamy w znalezieniu i wyborze opcji leasingowania maszyn budowlanych nowych, a także używanych, które także mogą być sfinansowane przez leasingodawcę. Gwarantujemy precyzyjny i szeroki przegląd aktualnie dostępnych ofert. Możesz wejść w posiadanie sprzętu w ramach leasingu operacyjnego bądź finansowego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności urządzeń budowlanych i wiemy, że zakup specjalistycznych modeli o odpowiednich parametrach technologicznych to spora inwestycja. Jej sfinansowanie za gotówkę często jej nierealne, a nawet jeśli, oznacza zamrożenie dużych środków, które można wykorzystać na inne, ważniejsze cele. Skorzystanie z kredytu jest z kolei kosztowne, a do tego wiąże się z zawiłymi formalnościami i wymaga wykazania się odpowiednią zdolnością kredytową.

Leasing maszyn budowlanych jest zdecydowanie łatwiej dostępny z racji mniejszych wymagań leasingodawców. Jednocześnie gwarantuje korzyści podatkowe i dużą elastyczność, gdyż warunki umowy można w sporym zakresie dopasować do indywidualnych potrzeb. W zależności od rodzaju i ceny potrzebnego sprzętu, specyfiki prowadzonej działalności i dostępnych środków, a także planów rozwoju znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie, prześwietlając oferty wielu leasingodawców, z którymi współpracujemy. Umowę możesz podpisać nawet na 84 miesiące, co w przypadku zakupu zaawansowanych technologicznie maszyn budowlanych pozwoli na ich bezpieczne eksploatowanie i prowadzenie stabilnego pod kątem finansowym biznesu wraz z możliwością uwzględnienia aspektu sezonowości realizowanych zleceń.


Jak starać się o leasing maszyny budowlanej?

Jak już wspomnieliśmy, na leasing maszyn budowlanych warto zdecydować się ze względu na opłacalność finansową m.in. z racji korzyści podatkowych. Jest to po prostu sposób na użytkowanie niezbędnego sprzętu, z możliwością wykupu bądź zwrócenia go leasingodawcy na zakończenie umowy (tylko w przypadku leasingu operacyjnego) lub automatycznego przejęcia go na własność po spłacie ostatniej raty.

Wśród najważniejszych aspektów, które decydują o zawarciu korzystnej i dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta umowy, znajduje się m.in. kapitał początkowy, jaki trzeba zainwestować wraz z rozpoczęciem zobowiązania. To najczęściej jedynie 10% wartości przedmiotu umowy leasingowej. Na leasing mogą liczyć zarówno firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i podmioty dopiero rozpoczynające swoją działalność. Aby zacząć starania o niego, najlepiej już teraz skorzystaj z naszego kalkulatora. Wypełnij pola formularza, a zespół specjalistów zajmie się wyszukaniem ofert finansowania maszyn budowlanych i przygotowaniem przejrzystego zestawienia.

Kiedy skorzystać z opcji leasingu maszyn budowlanych?

Ta forma finansowania jest szczególnie korzystna na początku działalności i w przypadku planowania kosztownych inwestycji, które wymagają dużych nakładów pieniężnych. Zamiast przeznaczać własną gotówkę na zakup, warto postawić właśnie na leasing maszyn budowlanych i rozłożyć opłaty w czasie, zaliczając część z nich do kosztów prowadzenia firmy. To świetna alternatywa dla często droższego i znacznie mniej elastycznego kredytu, który ponadto zwykle nie jest dostępny dla nowych firm. Powierzając nam poszukiwanie najlepszej oferty tego finansowania, masz pewność, że będzie ona atrakcyjna finansowo i dostosowana do Twoich indywidualnych wymagań oraz możliwości. Zapraszamy!

Chcesz wziąć leasing? Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy!

Porównaj oferty Chat z konsultantem