Leasing

Leasing samochodu dla nowych firm

Leasing samochodu dla nowych firm Leasing samochodu dla nowych firm

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą i interesuje Cię leasing samochodu dla nowych firm, na Leasingujesz.pl uzyskasz profesjonalną pomoc. Jesteśmy doświadczonymi przedstawicielami podmiotów zajmujących się udzielaniem finansowania klientom indywidualnym oraz biznesowym. Za naszym pośrednictwem możesz wejść w posiadanie wymarzonego auta, nie martwiąc się o wysokie koszta jednorazowe związane z zakupem czy późniejszą eksploatacją pojazdu. Zapoznaj się z ofertą i pozyskaj dla swojego przedsiębiorstwa sprawną maszynę!


Początkom własnej działalności gospodarczej towarzyszy konieczność poniesienia wysokich kosztów finansowych, związanych między innymi z potrzebą pozyskania samochodu dla nowej firmy. Na szczęście nie musisz kupować pojazdu za gotówkę lub obarczać się kosztowną pożyczką w banku, lepiej postawić na atrakcyjny leasing! Proponujemy profesjonalną pomoc w pozyskaniu źródeł finansowania od najlepszych podmiotów w całej Polsce. Mamy specjalną ofertę dla wszystkich debiutujących przedsiębiorców, która powinna Cię zainteresować.

Warunki uzyskania leasingu auta dla nowej firmy


Podmioty udzielające finansowania przedsiębiorcom mniej przychylnie patrzą na nowe firmy. Nic dziwnego, w końcu debiutująca działalność nie ma żadnej historii kredytowej, do której można się odnieść przy przyznawaniu pożyczki. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, to nadal możesz otrzymać leasing na samochód służbowy. Musisz jednak spełnić określone warunki i wywiązać się z niezbędnych formalności. 


Na początku powinieneś ustalić, jaki model pojazdu osobowego Cię interesuje. Ważne jest, aby jego cena nie była zbytnio wygórowana, dlatego warto postawić na budżetowe warianty o optymalnych parametrach technicznych. Istotna jest też Twoja sytuacja jako przedsiębiorcy stawiającego pierwsze kroki w danej branży. Dla firm udzielających leasingi kluczowe jest, czy masz już nawiązane pierwsze kontakty biznesowe i czy możesz się pochwalić doświadczeniem w wybranym sektorze oraz znajomością rynku.


W przypadku leasingów na samochody dla nowych firm istotną kwestią jest także wkład własny. Ostateczna decyzja o udzieleniu finansowania na auto może być uzależniona od tego, jakie środki możesz przeznaczyć na ten wydatek. Niekiedy przy takich umowach stosowane jest poręczenie ze strony innych podmiotów gospodarczych, co zwiększa szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji. Poza tym transakcja powinna dotyczyć pojazdu z pierwszej ręki, finansowanie na używany jest trudniejsze do uzyskania dla początkujących przedsiębiorców. Wybierz leasing samochodu w naszej firmie!


Jako początkujący przedsiębiorca możesz korzystać z atrakcyjnych źródeł finansowania pojazdu, musisz tylko dopełnić niezbędnych formalności! Jeśli chcesz usprawnić cały proces, ubiegając się o leasing na samochód dla nowej firmy, powinieneś postawić na najlepszych pośredników! Na Leasingujesz.pl możemy się pochwalić imponującą znajomością rynku finansowego oraz dużym doświadczeniem w swoim fachu. Doskonale orientujemy się w procedurach leasingowych i jesteśmy w stanie pomóc także tym klientom, którzy mają ograniczony budżet i krótką historię kredytową.


Za pośrednictwem Leasingujesz.pl otrzymasz atrakcyjny leasing na samochód z minimalnym wkładem własnym, który nie obciąży za bardzo budżetu Twojej nowej firmy. Zapewniamy elastyczny okres finansowania pojazdu, który może wynosić od pół roku do nawet siedmiu lat! Po tym czasie będziesz mieć możliwość wykupu auta na preferencyjnych warunkach lub też wybrania innego, dogodnego rozwiązania. Wynegocjujemy dla Ciebie korzystną ofertę u leasingodawcy, z opcją serwisu i ubezpieczenia pojazdu uwzględnionego w miesięcznej racie. 


Postaw na profesjonalne usługi i wybierz ofertę Leasingujesz.pl! Proponujemy także pomoc w uzyskaniu finansowania samochodu osobowego, pojazdu budowlanego czy rolniczego dla doświadczonych przedsiębiorców, a także klientów indywidualnych! Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez zawiłe formalności i pozwolą otrzymać atrakcyjne warunki współpracy z leasingodawcą.

Chcesz wziąć leasing? Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy!

Porównaj oferty Chat z konsultantem