Leasing

Porównywarka leasingu

Porównywarka leasingu Porównywarka leasingu

Jeśli chcesz znaleźć najlepsze źródło finansowania samochodu osobowego lub maszyny rolniczej, nasza porównywarka leasingu powinna Cię zainteresować! Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty w obsłudze formularz, z którego pomocą wytypujesz najkorzystniejszą ofertę spośród propozycji renomowanych firm leasingowych w Polsce. Procedura zajmie zaledwie kilka minut, masz do dyspozycji szereg popularnych parametrów, które pozwolą Ci wybrać opcję najbardziej odpowiadającą Twoim indywidualnym preferencjom. 


Przedsiębiorcy mają obecnie możliwość wzięcia leasingu na pojazdy i sprzęty potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to idealna alternatywa dla zakupu maszyny czy auta za gotówkę lub też wynajmu długoterminowego. Masz do dyspozycji wiele firm specjalizujących się w udzielaniu tej formy finansowania klientom indywidualnym oraz biznesowym. Teraz nie musisz sprawdzać każdej oferty z osobna, tracąc na to cenny czas i energię, lepiej skorzystać z naszej rozbudowanej porównywarki leasingu, która szybko wytypuje najlepszą opcję na rynku!

Jak korzystać z porównywarki leasingu?


Aby uzyskać propozycję ofertową dopasowaną do swoich potrzeb, musisz odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących:


  • rodzaju, wieku oraz ceny pojazdu,
  • wysokości wpłaty własnej,
  • okresu i rodzaju finansowania,
  • ubezpieczenia i dodatkowych parametrów.


W porównywarce leasingu możesz zaznaczyć nie tylko samochód osobowy, ale też maszynę budowlaną, rolniczą czy urządzenia i sprzęt biurowy. Przedmioty finansowania mogą być nowe lub używane - w tym drugim przypadku należy określić ich wiek lub rocznik produkcji. Następnie podajesz maksymalną wartość danego pojazdu, wprowadzając cenę brutto lub netto - do wyboru. Musisz też ustalić kwotę, jaką chcesz maksymalnie przeznaczyć na wkład własny. Istnieje również opcja wzięcia leasingu bez konieczności przeznaczania środków własnych na ten cel.Finansowanie i ubezpieczenie w leasingu


Kolejny krok w porównywarce to wybór okresu finansowania, na jaki chcesz nawiązać umowę z leasingodawcą. Płatności mogą być rozłożone np. na 24 miesiące lub 84. Niektóre firmy oferują też skrócony okres spłat - do jednego roku. Masz do dyspozycji różne źródła finansowania. Poza leasingiem operacyjnym lub finansowym może to być również pożyczka, lub wynajem. Na koniec podajesz inne kwestie, jakie są dla Ciebie ważne przy nawiązaniu umowy, takie jak możliwość optymalizacji podatkowej czy kwota najniższej raty miesięcznej lub sumy rat. 


W porównywarce leasingu musisz też wybrać, jakie ubezpieczenie przedmiotu finansowania Cię najbardziej interesuje. Masz do dyspozycji podstawowy zakres wymagany przez leasingodawcę, jak również maksymalny, obejmujący m.in. Assistance. Płatność za wybraną polisę może zostać wliczona w raty leasingu. Masz też możliwość ubezpieczenia przedmiotu na własną rękę. 


Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania w porównywarce musisz jeszcze tylko podać swoje dane kontaktowe, a specjalista zgłosi się do Ciebie z indywidualną ofertą! Na Leasingujesz.pl zapewniamy pozyskiwanie źródeł finansowania od najlepszych podmiotów, dlatego będziesz zadowolony!

Chcesz wziąć leasing? Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy!

Porównaj oferty Chat z konsultantem